لندینگ چیست؟

بدون دیدگاه

لندینگ چیست؟

هر زمان که شما از طریق دوستان یا تبلیغات قصد دارید به کاربر خدماتی را ارائه کنید میبایست کاربر را به یک صفحه در اینترنت راهنمایی کنید.

این صفحه لندینگ نام دارد.

نکته مهم اینست که لندینگ الزاما یک وب سایت نیست گرچه وب سایت با دارا بودن ابزار بیشتر میتواند موثر تر باشد ولی به صلاحدید هر تجارت میتواند وجود داشته باشد یا نداشته باشد.

لندینگ میتواند کاربر را به یک صفحه از شبکه ی اجتماعی ، یک فرم در گوگل فرم و یا یک صفحه از یک وب سایت ارجاع دهد.
البته به نسبت هدف اصلی تان از اینکار یکی از صفحات میبایست انتخاب شود.
مثلا برای فروش مستقیم یک سرویس یا کالا ارجاع یک نفر به صفحه اینستاگرام مناسب نیست ولی اگر بخواهید کاربر را با آن کالا آشنا کنید اینستاگرام محیط مناسبی برای ارائه اطلاعات تکمیلی است.

اشتباه رایجی که در تبلیغات اینستاگرامی اتفاق میوفتد اینست که تبلیغات به در این پلتفرم به یک صفحه ی خارج از پلتفرم ارجاع میشود البته استثناهایی نیز وجود دارد

هر تبلیغی باید لندینگش در همان پلتفرمی باشد که تبلیغ در آن انجام شده چون اولین شرط اینست که کاربری که تبلیغ شما را میبیند همان اپلیکیشن را داشته باشد. پس تبلیغ اینستاگرام باید لندینگش در اینستاگرام باشد و تبلیغ در فیس بوک لندینگش در همان فیس بوک باشد و تبلیغات تحت وب لندینگش صفحه ایی در وب سایت شما باشد.

نکته: لندینگ برای صفحات وب در دو بخش مجزا باید در نظر گرفته شود. بازدید کننده موبایلی / بازدیدکننده دسکتاپی (لپ تاپ و کامپیوتر)

پست های مرتبط:

بدون دیدگاه
پاسخ دهید:
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها
ما عاشق دوستان جدید هستیم